Ariston Klima Servisi İstanbul

Ariston Marka Klima Tamirinde Uygun Fiyatlı Kaliteli İşçilik

Tıkla Ara 444 0275

Servis 444 0275, istanbul anadolu yakası ariston, istanbul avrupa yakası ariston gezici servisleri ile 7/24 Uygun Fiyat Garantili İşçilik farkıyla klima bakım, klima tamir ve klima yedek parça ariston kombi servis hizmeti sağlamaktadır.

Klima soğutma yapmıyor ; Yaz döneminde klimalar yoğun şekilde çalıştırılsada kış aylarında genelde ısıtma yöntemi olarak kullanılırlar. Arızalı klimalar ısıtma ve soğutma için gereken havayı üflemez. Klima neden soğutma yapmaz konusunda bilgileri ve sık karşılan sorunlara ışık tutmak amacıyla klimanın soğuk hava üflememesindeki başlıca sebepleri 444 02 75 klima servisi tecrübesiyle bir araya getirdik.

Ferahlamak, serinlemek püfür püfür esen klimanın karşısında keyif sürmeniz adına istanbul'da durmaksızın çalışmaktayız. Klima arızaları ustalarımız tarafından tespit edilerek kısa sürede giderilmektedir. Klima tamir, klima bakım, klima montaj, klima arıza, klima demontaj için yardım gerektiğinde güven kelimesi sizin için önemli ise firma olarak değiştirilen klima yedek parçaların bir yıl garantili olduğunu hatırlatmak isteriz.

Klima neden soğutma yapmaz

Klima Neden Soğutma Yapmıyor?

Klima soğutmuyor vakasının temel nedenlerin en başında klima gazının eksik veya fazla olmasıdır. Tesisat borularındaki delik, ezikler su ve gaz kaçakları, kompresör arızaları klimanın çalışmasına engel olur. Filtrelerin tıkanması, iç-dış ünitelerin aşırı tozlanması halinde klima soğutma yapmaz.

Ariston Klima Servisi

Ariston Klima Teknik Servisi

Tüm klima sorunlarında uzman ustalarımızdan çağrı merkesi vasıtasıyla yardım talep edebilirsiniz. Resmi ve bayram günleri dahil, klima teknisyenleri ve ekibimizle tüm klima problemlerinde yanınızdayız. Ariston klima servisi telefonu 444 0275'u aradığınızda çağrı merkezi gerekli bilgiyi aktarmaktadır.