Ariston Kombi Servisi İstanbul

Ariston Kombi Tamirinde Uygun Fiyat Garantili İşçilik

Tıkla Ara 444 0275

Sabah 08:00 ile akşam 20:00 saatleri arasında Ariston kombi servis hizmeti sağlayan firmamız istanbul genelinde tüm ariston kombi modellerine yedek parça, bakım, onarım, montaj teknik servis sağlayıcısıdır. Cihazlarınızın tamamı yerinden sökülmeden oldukları yerde onarılmaktadır. Uygun fiyat, uygun ödeme şartları ve en önemlisi bir yıl garantili onarım hizmetimizle güvendesiniz.

Aşağıdaki işlemleri yaptıktan sonra çalışmayan kombiye son çare olarak reset işlemi yapın ve bekleyin eğer kombi hala arıza veriyor ise profesyonel yardım almak için servis 444 0275'u arayın.

Kombi Çalışmıyorsa Ne Yapmalı

Kombi Arızası

Kombi arızası anında önce kullanım kılavuzunda yer almakta olan arıza giderme yollarına göz gezdiriniz. Kullanım kılavuzundaki basit arıza giderme yöntemlerini uyguladığınız halde arıza devam ediyorsa servis firmasına başvurmanız gereklidir. Kombi bakımı için Her altı ayda bir servis çağrılarak tesisat filtrelerinin temizlenmesi ve bacalı kombilerde baca çekiş kontrolü ve temizliği yapılması gerekmektedir. Kombilerde Garanti süresinin minumum 2 yıl olduğunu önemle hatırlatırız.

Ariston Kombi Teknik Servisi

Kombi Çalışmıyorsa Ne Yapmalıyım?

Elektrik hattını kontrol ederek cihaza elektrik gelip gelmediğini, binada cereyan olup olmadığını teyid edin. Doğalgazı vanasının açık olup olmadığı doğalgaz faturasını ödeyip ödemediğinizi check edin. Doğalgaz, elektrik enerji kaynakları kombinin çalışması için elzem unsurlardır birinin yokluğu kombinin arızaya geçmesine neden olur. Bazı durumlarda kombi basıncının 1' seviyenin altına düşmesi arıza modunu tetikleyeceğinden basınç ayarını kombiye su basarak 1 ile 2 bar seviyesine çıkarmalısınız.